Za nami pierwszy rok szkolny z programem Laboratoria Przyszłości- rok, podczas którego uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wykorzystania nowych, ciekawych pomocy plastycznych i nowych technologii.

Szyły, kleiły, wkręcały, projektowały a także konstruowały z klocków LEGO-świetnie się przy tym bawiąc i ucząc. Miały możliwość zobaczyć druk 3D w praktyce, poznać pracę z aparatem fotograficznym oraz programować roboty. Poznały narzędzia warsztatowe, krawieckie, maszyny do szycia ale też program do montażu i obróbki filmów i zdjęć.

Laboratoria Przyszłości dostarczyły dzieciakom nie tylko frajdę z poznawania nowych rzeczy ale przede wszystkim dały możliwość odnalezienia nowych pasji bądź doskonalenia nabytych wcześniej umiejętności.

Wierzymy, że wystarczy dzieciom pokazać możliwości a one zaskoczą nas swoją kreatywnością i talentem.