Są czasy, które będziemy pamiętać przez lata. Pandemia dotknęła wszystkich. A my co widzimy? Nieustanie wyświetlane na ekranach telewizorów – zmieniające się liczby , za którymi kryją się dramaty wielu rodzin. Warto jednak dostrzegać najistotniejsze!!! I to właśnie zostało zauważone i docenione przez naszą społeczność szkolną, którą tworzymy Wszyscy. W ramach akcji Samorządu Uczniowskiego, przy współpracy uczniów, wychowawców, nauczycieli, rodziców, postanowiliśmy wyrazić nasze uznanie, głębokie wyrazy szacunku, podziękowania za niebywałą odwagę, zaangażowanie, motywację i determinację by WYGRAĆ!!!. Tak oczami Naszych Uczniów postrzegamy Was – NASZYCH BOHATERÓW!!! Wam Wszystkim- My społeczność SP6- Dziękujemy!