przed Wami pierwszy, niewątpliwe bardzo ważny, wyjątkowy egzamin, który jednocześnie zamyka jeden etap edukacji i otwiera kolejny. Życzymy wszystkim powodzenia, sukcesów i wiary we własne możliwości. Wierzymy, że umiejętności, które zdobyliście podczas nauki w szkole, pomogą Wam osiągnąć doskonałe wyniki. Przygotowanie do tego wydarzenia trwało przez cały czas nauki szkolnej, więc teraz możecie spokojnie podejść do rozwiązywania egzaminacyjnych zadań, z przekonaniem, że zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą Wam bardzo dobrze wywiązać się z tego obowiązku.
Życzymy Wam spokoju, jak najlepszych wyników na egzaminie, dzięki którym w nowym roku szkolnym będziecie mogli rozpocząć naukę w wymarzonych szkołach.

Trzymamy za Was kciuki, a po egzaminie życzymy udanego
wakacyjnego wypoczynku.

Dyrekcja oraz nauczyciele.